Intel Core i3-14100T
Intel Core i3-14100T
Intel Core? i3-14100T (Tray-Version) | CM8071505092103 | 4251538816830больше |
|
206.50 €
|
B магазин enter24.eu |
Intel Core i3 S17000% liising 35.55Eur kuni 6 kuud |
|
213.30 €
|
B магазин rde.ee |
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100T 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB .. |
|
557.87 €
|
B магазин viron.ee |
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100T 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB S..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
661.38 €
|
B магазин bigbox.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Intel® Core™ i3-14100T, 256 G..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 699 € |
|
669.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Intel® Core™ i3-14100T, 256 G..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 699 € |
|
669.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 15:01
! Сообщить об ошибке| Марка | INTEL |
| Категория | Процессоры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | OptiPlex 7020 |
| Kere suurus | SFF |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.4 |
| Kaubamärk | Dell |
| Värv | Must |
| Seeria | OptiPlex 7020 |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 730 |
| Kaal | 1.1 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel Core i3-14100T |
| Protsessori sagedus | 2.7 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |




































