HP ProDesk 600 G2
HP ProDesk 600 G2
Statsionaarne arvuti HP ProDesk 600 G2, taastatud i5-6500T, DDR4 8 GB, M.2 PCIe ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 151.9 € |
|
136.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-02 10:48
! Сообщить об ошибке| Марка | HP |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | SFF |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 280 |
| Juhtmeta | - |
| Kaubamärk | HP |
| HDD-ketta kiirus | 7200 |
| Toote kaal koos pakendiga | 9700 |
| Värv | Must |
| Mudel | ProDesk 600 G2 SFF RM35705 |
| Pikkus | 33.8 |
| Seeria | - |
| Videokaardi mudel | Intel HD Graphics 530 |
| Laius | 37.9 |
| Kaal | 9 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.15 |
| Pakendi laius | 0.42 |
| Pakendi pikkus | 0.51 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 10 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel Core i3-6100 |
| Protsessori sagedus | 3.70 |
| Protsessori tuumad | 2 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD+HDD |
| Kõvaketta mahutavus | 1 TB |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 128 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | HD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | HD audio |
| Võrgukaart | Gigabit Ethernet. 10/100/1000 Mbit/s |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Liidesed | VGA |
| Показать больше | |




















