HP 255 G8
HP 255 G8
HP preowned HP EliteBook 255 G8 R3-3250U 8GB 256GB Win 11 Pro, Grade B |
Refurbished
|
272.40 €
|
B магазин smartech.ee |
HP LAPTOP 255 G8 AMD 3020 8GB 256GB 15.6"FHD W10 KEYB SP 2W1D7EA | 0195697511851.. |
|
426.62 €
|
B магазин enter24.eu |
HP 255R G10 Ryzen 5 7535U 15.6" FHD IPS 300nits AG 8GB DDR5 4800 SSD512 Radeon 6..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
479.40 €
|
B магазин bigbox.ee |
Hewlett-Packard HP 255R G10 Ryzen 5 7535U 15.6"FHD IPS 300nits AG 8GB DDR5 4800 .. |
|
505.53 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Hewlett Packard HP 255R G10 Ryzen 5 7535U 15.6"FHD IPS 300nits AG 8GB DDR5 4800 .. |
|
521.67 €
|
B магазин toppc.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:31
! Сообщить об ошибке| Марка | HP |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 4 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | 5N3L7EA |
| Pikkus | 242 |
| Seeria | HP 255 G8 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Graphics |
| Laius | 358 |
| Kaal | 1.74 |
| Päritoluriik | Ameerika |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Antratsiit |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 3 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 3 5300U |
| Protsessori sagedus | 2.6 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 1 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Stereo |
| Võrgukaart | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | DC-In |
| Показать больше | |



















































