HMD Pulse 64GB
HMD Pulse 64GB
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | HMD |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP52 |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | HMD |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Roosa |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku maht | 5000 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Pulse |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.56 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | + |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 187 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 1 |
| 2.5D ekraan | - |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Unisoc T606 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |






















