Hisense 85E6NT
Hisense 85E6NT
Hisense Germany GmbH Hisense 85E6NT 215cm 85 4K UHD Smart TV televiisor |
|
924.40 €
|
B магазин smartech.ee |
Televiisor Hisense 85E6NT, 85 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1179 € |
|
939.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Hisense 85E6NT, 85 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1179 € |
|
939.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Hisense 85E6NT (215 cm (85 Zoll), Black, UltraHD/4K, HDR, Triple Tuner) | 85E6NT.. |
|
964.02 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:49
! Сообщить об ошибке| Марка | HISENSE |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Sügavus | 10.2 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 53400 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 36 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 85E6NT |
| Laius | 189.2 |
| Kaal | 37.1 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 128 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 1.3 |
| Pakendi laius | 0.24 |
| Pakendi pikkus | 2.1 |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 109.2 |
| Ekraani diagonaal | 85 |
| Installitud operatsioonisüsteem | VIDAA |
| Sügavus alusega | 47.4 |
| Kõrgus alusega | 118.2 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR Ready, HDR10, DolbyVision, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Protsessori mudel | Quad Core |
| Показать больше | |





















