Hisense 75E6NT
Hisense 75E6NT
Hisense 75E6NT (189 cm (75 Zoll), Black, UltraHD/4K, HDR, Triple Tuner) | 75E6NT.. |
|
691.68 €
|
B магазин enter24.eu |
Hisense Germany GmbH Hisense 75E6NT 189cm 75 4K UHD Smart TV televiisor |
|
831.00 €
|
B магазин smartech.ee |
Televiisor Hisense A6N 75E6NT, 75 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 909 € |
|
869.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Televiisor Hisense A6N 75E6NT, 75 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 909 € |
|
869.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 05:23
! Сообщить об ошибке| Марка | HISENSE |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.0 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 210 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Sügavus | 8.7 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | DTS Virtual:X |
| Heli võimsus | 30 |
| Toote kaal koos pakendiga | 34800 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 23 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75E6NT |
| Seeria | A6N |
| Laius | 167.6 |
| Kaal | 23.1 |
| Päritoluriik | Tšehhi |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 107 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 1.146 |
| Pakendi laius | 0.21 |
| Pakendi pikkus | 1.865 |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 96 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 37 |
| Kõrgus alusega | 104.4 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR, HDR10 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/T/C/S2/S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |























