Hisense 65E6NT
Hisense 65E6NT
Hisense Germany GmbH Hisense 65E6NT 164cm 65 4K UHD Smart TV televiisor teler |
|
440.30 €
|
B магазин smartech.ee |
Televiisor Hisense A6N 65E6NT, 65 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 609 € |
|
449.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Hisense A6N 65E6NT, 65 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 609 € |
|
449.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Hisense 65E6NT (164 cm (65 Zoll), Black, UltraHD/4K, HDR, Triple Tuner) | 65E6NT.. |
|
487.80 €
|
B магазин enter24.eu |
Hisense Telewizor Hisense 65E6NT, LED TV - 65 - black, UltraHD/4K, HDR, triple t.. |
|
590.82 €
|
B магазин percte.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:55
! Сообщить об ошибке| Марка | HISENSE |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.0 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 160 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Sügavus | 7.6 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | DTS Virtual:X |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 23400 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 15 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65E6NT |
| Seeria | A6N |
| Laius | 145.3 |
| Kaal | 15.2 |
| Päritoluriik | Tšehhi |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 80 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 1.06 |
| Pakendi laius | 0.16 |
| Pakendi pikkus | 1.649 |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 83.8 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 30 |
| Kõrgus alusega | 89.7 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR, HDR10 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/T/C/S2/S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |
























