Hisense 50A6N
Hisense 50A6N
Televiisor Hisense A6N 50A6N, 50 ", 4K UHD (kahjustatud pakend)Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 369 € |
|
296.30 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Hisense A6N 50A6N, 50 ", 4K UHD (kahjustatud pakend)Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 369 € |
|
296.30 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Telewizor Hisense Smart TV Hisense 50A6N 4K Ultra HD 50" LED | S0458016 | 694235.. |
|
417.76 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 08:47
! Сообщить об ошибке| Марка | HISENSE |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Sügavus | 8 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby MS12 |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 12500 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 9.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 50A6N |
| Seeria | - |
| Laius | 111.9 |
| Kaal | 10 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 54 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.8 |
| Pakendi laius | 0.14 |
| Pakendi pikkus | 1.27 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 64.9 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 27.4 |
| Kõrgus alusega | 70.2 |
| Pildi täiustussüsteemid | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Quad Core/MT9603 |
| Показать больше | |













































