Hisense 100E7NQ Pro
Hisense 100E7NQ Pro
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | HISENSE |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Sügavus | 10.1 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 50 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 600 x 400 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 100E77NQ Pro |
| Laius | 223.5 |
| Kaal | 62.5 |
| Päritoluriik | Tšehhi |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 158 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | >86" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 128.6 |
| Ekraani diagonaal | 100 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 50 |
| Kõrgus alusega | 132.2 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |























