Hikvision DS-2CD2T83G2-2I
Hikvision DS-2CD2T83G2-2I
IP-kaamera Hikvision KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T83G2-2I (2.8mm) | DS-2CD2T83G2-..больше |
|
209.67 €
|
B магазин enter24.eu |
Kamera IP Hikvision Hikvision Kamera IP DS-2CD2T83G2-2I(2.8mm) | 311315982 | 694.. |
|
213.35 €
|
B магазин multo.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 10:37
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Valvekaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 3840x2160@20fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Täiendav info | Mõõdud: 105 x 299,7 mm. Fookuskaugus: 2,8 mm. Lisavalgustuse ulatus: 80 m. Materjal: alumiinium, plastik. |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2T83G2-2I |
| Paigaldus | Seinale |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | 1/2.8" CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Показать больше | |





























