Hikvision DS-2CD2T47G2-L
Hikvision DS-2CD2T47G2-L
IP-kaamera DS-2CD2T47G2-L(2.8MM)(C)(BLACK) ColorVu - 4 Mpx HikvisionHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 464.28 € |
|
342.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-29 09:42
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Valvekaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | IEEE 802.3af |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2688x1520@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Täiendav info | Mõõdud: 289,5 x 105 mm. Fookuskaugus: 2,8 mm. Lisavalgustuse ulatus: 60 m. |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2T47G2-LSU/SL |
| Paigaldus | Seinale |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | 1/1.8" CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Показать больше | |






























