Hikvision DS-2CD2E43G2-U
Hikvision DS-2CD2E43G2-U
Kuppelkaamera Hikvision DS-2CD2E43G2-UHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 156.9 € |
|
143.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Kuppelkaamera Hikvision DS-2CD2E43G2-UHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 156.9 € |
|
143.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 17:48
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/3" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2688x1520@30fps |
| Kaitseaste (IP) | Ei ole |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Täiendav info | Mõõdud: 93,9 x 117,5 mm. Fookuskaugus: 2,8 mm. Materjal: plastik. |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Värv | Must |
| Mudel | DS-2CD2E43G2-U |
| Paigaldus | Krohvialune |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | 1/3" CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Показать больше | |






















