Hikvision DS-2CD2343G2-I
Hikvision DS-2CD2343G2-I
"Hikvision Dome DS-2CD2343G2-I F4" (valge, 4 MP, 30 m IR, AcuSense)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
114.13 €
|
B магазин bigbox.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 06:20
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/3" |
| Videokaamera tüüp | IR-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1520p@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2343G2-I(2.8mm) |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Показать больше | |



































