Hikvision DS-2CD2183G2-I
Hikvision DS-2CD2183G2-I
Hikvision Digital Technology DS-2CD2183G2-I(2.8mm) IP-Sicherheitskamera (DS-2CD2.. |
|
261.50 €
|
B магазин galador.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 06:57
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IR-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1800p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Täiendav info | Mõõdud: 110,8 × 84,7 mm |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Värv | Must |
| Mudel | DS-2CD2183G2-I (2.8mm) |
| Paigaldus | Seinale |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Liidesed | Ethernet LAN (RJ-45) |
| Показать больше | |




































