Helikaabel Gembird CCAP-444-6, 3,5 mm, 1,8 m, must
Helikaabel Gembird CCAP-444-6, 3,5 mm, 1,8 m, must
Gembird helikaabel 3.5 mm 1.8 m, 2x 3.5 mm stereo (m), kuldkattega pistikud |
|
1.70 €
|
B магазин inserv.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-04 16:01
! Сообщить об ошибке| Марка | GEMBIRD |
| Категория | |
| Toote tüüp | Juhtmed |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Teine kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Kaubamärk | Gembird |
| Kaabli pikkus | 1.8 |
| Värv | Must |
| Mudel | 3.5mm / 3.5mm |
































