Helikaabel Gembird CCAP-444-6, 3,5 mm, 1,8 m, must
Helikaabel Gembird CCAP-444-6, 3,5 mm, 1,8 m, must
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-04 16:01
! Teata veast| Bränd | GEMBIRD |
| Kategooria | TRS kaablid |
| Toote tüüp | Juhtmed |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Teine kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Kaubamärk | Gembird |
| Kaabli pikkus | 1.8 |
| Värv | Must |
| Mudel | 3.5mm / 3.5mm |
































