Helikaabel Gembird CCAP-444-1M, 3,5 mm, 1 m, must
Helikaabel Gembird CCAP-444-1M, 3,5 mm, 1 m, must
Gembird CCAP-444-1M helikaabel 3,5 mm mustTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
9.21 €
|
B магазин bigbox.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 02:40
! Сообщить об ошибке| Марка | GEMBIRD |
| Категория | |
| Toote tüüp | Juhtmed |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Teine kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Kaubamärk | Gembird |
| Kaabli pikkus | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | 3.5mm to 3.5mm |































