Helikaabel Gembird CCA-4P2R-2M, 2 m
Helikaabel Gembird CCA-4P2R-2M, 2 m
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | GEMBIRD |
| Категория | |
| Toote tüüp | Juhtmed |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | 4-pin 3.5 mm jack to 3x RCA |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Teine kaabliühendus | RCA male x 3 |
| Kaubamärk | Gembird |
| Kaabli pikkus | 2 |
| Mudel | 3.5 mm 4-pin To RCA |



























