Fujifilm X-T4
Fujifilm X-T4
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-07-10 15:09
! Сообщить об ошибке| Марка | FUJIFILM |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Mõõtmed | 134.6 x 92.8 x 63.8 mm |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Täiendav info | Bluetooth 4.2 |
| Kaubamärk | Fujifilm |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | X-T4 Mirrorless Camera Black + Fujifilm XF 16-80mm f/4 R OIS WR |
| Kaal | 526 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (XF 16-80mm kaasas) |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | X-Trans CMOS IV |
| Megapikslite arv | 26.1 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 160 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.6 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 9 positsiooni + 1 käsitsi |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6240 x 4160 |
| Optika | Komplekti kuulub XF 16-80mm objektiiv |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/3 EV |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Puudub |
| Välgu režiimid | Aeglane sünkroonimine |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1620000 |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | AAC |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Показать больше | |



























