Emaplaat Biostar Z590MHP
Emaplaat Biostar Z590MHP
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 09:20
! Сообщить об ошибке| Марка | BIOSTAR |
| Категория | Материнские платы |
| Toote tüüp | Emaplaadid |
| nVidia SLI | - |
| USB 2.0 liideste arv | 4 |
| Kiibistik (chipset) | Intel® Z590 |
| Protsessori pesade arv | 1 |
| USB 3.x liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 1 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Plaadi suurus | Micro-ATX |
| Operatiivmälu taktikaline sagedus | 3200 MHz |
| PCI Express 4X konnektorid | 2 |
| PCI Express 16X konnektorid | 1 |
| SATA 3 pesad | 4 |
| M.2 konnektorite kogus | 1 |
| D-Sub konnektorid | 1 |
| PS/2 ühendus | 2 |
| Kaubamärk | Biostar |
| Mudel | Z590MHP |
| Pikkus | 226 |
| Laius | 185 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Helikaardi mudel | Realtek ALC897 |
| Protsessori pesa tüüp | LGA 1200 |
| Võrgukaart | Intel I219V 10/ 100/ 1000 Mb/s |
| Показать больше | |





































