Electrolux LKR500066W
Electrolux LKR500066W
Elektripliit Electrolux LKR500066WTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
313.68 €
|
B магазин bigbox.ee |
Elektripliit elektriahjuga Electrolux 300 seeria LKR500066WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 358.44 € |
|
345.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Elektripliit elektriahjuga Electrolux 300 seeria LKR500066WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 369.77 € |
|
345.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Electrolux LKR500066WHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 403.0 € |
|
345.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Electrolux LKR500066W0% liising 57.67Eur kuni 6 kuud |
|
346.00 €
|
B магазин rde.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 08:51
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Плиты |
| Toote tüüp | Elektripliidid |
| Ahju võimsus | 1815 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Elektriline keraamiline pliidiplaat on kiire ja kergemini puhastatav alternatiiv gaasipliidile. Keraamilised tsoonid kuumenevad kiiresti ja täpselt. Ahi on kaetud tugeva, vastupidava ja kergesti puhastatava emailikihiga. Mehaaniline taimer teavitab teid, kui seatud küpsetusaeg on möödunud, sest isegi üks minut mõjutab lõpptulemust. Saate klaasukse ja selle klaasid täielikult eemaldada, mistõttu on nende puhastamine imelihtne. |
| Võimsus | 8675 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | - |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKR500066W |
| Laius | 50 |
| Kaal | 39 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Seeria | 300 seeria |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Elektriline |
| Ahju maht | 60 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 7 |
| Ahjufunktsioon | Ahjulamp, Ülemine ja alumine kuumutus, Niiske staatiline küpsetamine, Alumine kuumutus, Kiirgrill, Kiirkuumutus, Aeglane küpsetamine |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Kergesti puhastatav emailkate |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Küpsetamisaluste arv | 1 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | - |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 85.8 |
| Soojusplaadi tüüp | Elektriline |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 180mm, 140mm, 180mm, 140mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1800W, 1200W, 1800W, 1200W |
| Soojusplaadi pind | Klaaskeraamika |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Grill | + |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |
































