Electrolux LKK520032W
Electrolux LKK520032W
Electrolux LKK520032Wkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 42.83Eur kuni 6 kuud |
|
257.00 €
|
B магазин rde.ee |
Elektriahjuga gaasi pliidi Electrolux LKK520032WTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
257.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Gaasipliit elektriahjuga Electrolux 400 seeria LKK520032WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 322.39 € |
|
267.84 €*
|
B магазин 1a.ee |
Gaasipliit elektriahjuga Electrolux 400 seeria LKK520032WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 322.39 € |
|
267.84 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Electrolux LKK520032WHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 337.0 € |
|
267.84 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:57
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Плиты |
| Toote tüüp | Gaasipliidid |
| Ahju võimsus | 1835 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Konvektsioonküpsetusfunktsiooni kasutades jaotab ventilaator kuumuse ahjuõõnes ühtlaselt. Tulemuseks on ühtlane ja kiire toiduvalmistamine. Ahi on kaetud tugeva, vastupidava ja kergesti puhastatava emailikihiga. Taimer aitab toiduvalmistamist kontrollida. Määrake taimer ja see annab märku, kui määratud aeg on möödunud, sest isegi üks minut võib palju muuta. Saate klaasukse ja selle klaasid täielikult eemaldada, mistõttu on nende puhastamine imelihtne. |
| Võimsus | 8000 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | - |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKK520032W |
| Teleskoopsiinid | Ei |
| Laius | 50 |
| Kaal | 41 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Seeria | 400 seeria |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Elektriline |
| Ahju maht | 57 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 6 |
| Ahjufunktsioon | Alumine + ülemine kuumutus, Grill, Alumine kuumutus, Konvektsioonküpsetamine, Sulatamine, Niiske konvektsioonküpsetamine |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Kergesti puhastatav emailkate |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Küpsetamisaluste arv | 2 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | + |
| Juhtme pistik | + |
| Kõrgus | 85.5 |
| Soojusplaadi tüüp | Gaasi- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 102mm, 55mm, 71mm, 71mm |
| Keeduala resti tüüp | Emailitud |
| Pliidiplaatide võimsus | 3000W, 1000W, 2000W, 2000W |
| Keeduala kaitse gaasilekke eest | + |
| Küljepõletite elektriline süütamine | + |
| Soojusplaadi pind | Metall |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Grill | + |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |































