Dell Precision 5480
Dell Precision 5480
Dell Notebook||Precision|5480|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU features vPro|1.. |
|
1778.25 €
|
B магазин percte.eu |
Sülearvuti DELL Precision 5480 CPU Core i7 i7-13700H 2400 MHz CPU features vPro .. |
|
1810.50 €
|
B магазин myyk24.ee |
Sülearvuti|DELL|Täpsus|5480|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU funktsioonid vPro..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1819.80 €
|
B магазин bigbox.ee |
Notebook|DELL|Precision|5480|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU features vPro|1.. |
|
1828.39 €
|
B магазин enter24.eu |
Dell Precision 5480 N006P5480EMEA_VP_NORDHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2892.0 € |
|
1832.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Notebook | DELL | Precision | 5480 | CPU Core i7 | i7-13700H | 2400 MHz | CPU fe.. |
|
1839.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Notebook DELL Precision 5480 CPU Core i7Laos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
1839.07 €
|
B магазин datagroove.ee |
Notebook|DELL|Precision|5480|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU features vPro|14.. |
|
1839.10 €
|
B магазин smartech.ee |
DEL Notebook|DELL|Precision|5480|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU features vPr.. |
|
1867.11 €
|
B магазин galador.ee |
Dell Precision 5480 14 FHD+ i7-13700H 16GB 512SSD RTX A1000 NOR W11Pro Gray0% liising 313.08Eur kuni 6 kuud |
|
1878.49 €
|
B магазин rde.ee |
Notebook DELL Precision 5480 CPU Core i7 i7-13700H 2400 MHz CPU features vPro 14.. |
|
1985.00 €
|
B магазин kontorikaubad.ee |
Notebook|DELL|Precision|5480|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU features vPro|14.. |
|
2019.88 €
|
B магазин freyo.ee |
NotebookDELLPrecision5480CPU Core i7i7-13700H2400 MHzCPU features vPro14"1920x12.. |
|
2095.95 €
|
B магазин multo.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 10:02
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | WVA |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 5480 |
| Pikkus | 210.35 |
| Seeria | Dell Precision |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Nvidia RTX A |
| Laius | 310.6 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.48 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 18.95 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-13700H |
| Protsessori sagedus | 3.7 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Skandinaavia |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Audio out/Audio in |
| Показать больше | |



















































