Dahua SD2A500HB-GN-AW- PV-S2
Dahua SD2A500HB-GN-AW- PV-S2
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | DAHUA |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Valvekaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 128 MB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | IEEE802.11b |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2560x1920@20fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Dahua |
| Töötemperatuur | 55 |
| Värv | Valge |
| Mudel | SD2A500HB-GN-AW-PV-0400-S2 |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 55 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 4 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Loomulik |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2560 x 1920 |
| Anduri tüüp | 1/2.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | Android |
| Показать больше | |


































