Dahua SD1A404DB-GNY
Dahua SD1A404DB-GNY
Kamera IP Dahua Technology KAMERA IP DAHUA SD1A404DB-GNY | SD1A404DB-GNY | 69231.. |
|
172.65 €
|
B магазин multo.eu |
Dahua SD1A404DB-GNY White/ Black0% liising 33.99Eur kuni 6 kuud |
|
203.92 €
|
B магазин rde.ee |
Dahua Technology SD1A404DB-GNY kuplitpi IP-kaamera Sise- ja vljas kasutamiseks 2.. |
|
206.90 €
|
B магазин smartech.ee |
DAHUA SD1A404DB-GNY IP-KAAMERATarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
207.99 €
|
B магазин bigbox.ee |
Dahua Europe Mini 2 Megapixel HD Network PTZ Dome Camera SD1A404DB-GNY |
|
215.50 €
|
B магазин galador.ee |
Mini IP valdoma kamera 4MP 1/2.8 colio su IR iki 20m, 2.8mm~12mm, IK08, IP66, PoE |
|
241.99 €
|
B магазин mobitelas.ee |
Dahua Technology SD1A404DB-GNY Dome IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1.. |
|
337.26 €
|
B магазин freyo.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:34
! Сообщить об ошибке| Марка | DAHUA |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 256 MB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2560x1440@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Dahua |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | SD1A404DB-GNY |
| Paigaldus | Lakke |
| Optiline suum | x 4 |
| Digitaalne suum | x 16 |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 55 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Loomulik |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | 1/2.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | Android |
| Показать больше | |











































