Dahua IPC-HFW1230DS-SAW-0280B
Dahua IPC-HFW1230DS-SAW-0280B
NET-KAAMERA 2MP JA BULET WIFI/IPC-HFW1230DS-SAW-0280B DAHUATarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
69.20 €
|
B магазин bigbox.ee |
Dahua IPC-HFW1230DS-SAW-0280B0% liising 12.13Eur kuni 6 kuud |
|
72.75 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-28 09:00
! Сообщить об ошибке| Марка | DAHUA |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Valvekaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | IEEE802.11b |
| Anduri suurus | 1/3" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Täiendav info | Mõõdud: 166,2 x 70 x 128,6 mm. Valgustuse kaugus: 30m. |
| Kaubamärk | Dahua |
| Mudel | IPC-HFW1230DS-SAW-0280B |
| Paigaldus | Seinale |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Anduri tüüp | 1/3" CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Показать больше | |







































