Dahua HAC-HFW1231TM-I8-A-0360B
Dahua HAC-HFW1231TM-I8-A-0360B
Dahua Technology DH-HAC HAC-HFW1231TM-I8-A-0360B turvavalvekaamera Bullet (kuju)..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
60.11 €
|
B магазин bigbox.ee |
Dahua HAC-HFW1231TM-I8-A0360B0% liising 10.59Eur kuni 6 kuud |
|
63.53 €
|
B магазин rde.ee |
Korpusega kaamera Dahua HAC-HFW1231TMP-I8-A 3.6mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 71.9 € |
|
63.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Korpusega kaamera Dahua HAC-HFW1231TMP-I8-A 3.6mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 71.9 € |
|
63.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
HD-CVI jaoks STARLIGHT silindriline 2MP IR-ga kuni 80m, 3,6mm obj., STARLIGT sen..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 74.89 € |
|
65.12 €*
|
B магазин kaup24.ee |
DAHUA Teknoloogia DH-HAC HAC-HFW1231TM-I8-A-0360B turvakaamera Prlehtine CCTV tu.. |
|
73.40 €
|
B магазин smartech.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 06:34
! Сообщить об ошибке| Марка | DAHUA |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | HDCVI kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@25/30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Täiendav info | Mõõdud: 240,7 × 90,7 × 90,4 mm |
| Kaubamärk | Dahua |
| Mudel | HAC-HFW1231TMP-I8-A 3.6mm |
| Paigaldus | Seinale |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Liidesed | Video Out |
| Показать больше | |


























