Dahua DHI-LTV75-SD400
Dahua DHI-LTV75-SD400
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-11 23:57
! Сообщить об ошибке| Марка | DAHUA |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dahua |
| Sügavus | 10.3 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 24 |
| Toote kaal koos pakendiga | 37900 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| VESA standard | 500 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | LTV75-SD400 |
| Seeria | - |
| Laius | 166.9 |
| Kaal | 29.2 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 140 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 1.095 |
| Pakendi laius | 0.173 |
| Pakendi pikkus | 1.840 |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 95.8 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| S/PDIF-liides | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |





























