Canon EOS R6
Canon EOS R6
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 08:13
! Сообщить об ошибке| Марка | CANON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, RF 24–105 mm f/4L IS USM objektiiv, EF-EOS R kinnitusadapter |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | R6 Mark II + RF 24-105mm f/4L IS USM + Mount Adapter EF-EOS R |
| Pikkus | 138.4 |
| Laius | 88.4 |
| Kaal | 588 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | f/4 |
| Sisemälu | - |
| Seeria | EOS |
| Kõrgus | 98.4 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.2 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 105 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 102400 |
| Sensori suurus | 35.9 x 23.9 mm |
| Valge värvi bilanss | AWB (Ambience Priority/White Priority), päevavalgus, vari, pilvine, volfram, valge luminofoorlamp, välklamp, kohandatud, värvitemperatuuri reguleerimine |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Canon RF 24-105mm f/4L IS USM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Dual Pixel CMOS AF II |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | +/-3 EV 1/3 või 1/2 sammuga |
| Katiku kiirus | 30-1/8000 sek. (mehaaniline); 30-1/16000 sek. (elektrooniline) |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välgu režiimid | E-TTL II |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1620000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | HEIF |
| Toetatud mälukaardid | UHS-II |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Показать больше | |





























