Canon EOS 850D
Canon EOS 850D
Canon EOS 850D SLR-kaamera komplekt 24,1 MP CMOS 6000 x 4000 pikslit Must |
|
1236.63 €
|
B магазин percte.eu |
Canon EOS-850D kit 18-135mm IS USM0% liising 212.25Eur kuni 6 kuud |
|
1273.52 €
|
B магазин rde.ee |
Canon EOS 850D + obiektyw EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM | 3925C020 | 8714574665.. |
|
1287.50 €
|
B магазин enter24.eu |
Canon EOS 850D + lens EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM - 24.1 MP | LCD: 3" | matri.. |
|
1365.10 €
|
B магазин galador.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:54
! Сообщить об ошибке| Марка | CANON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Peegelkaamera |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Koos objektiiviga |
| Täiendav info | Bluetooth 4.1 |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | EOS |
| Pikkus | 131 |
| Laius | 76.2 |
| Kaal | 515 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (18-55mm III komplektis) |
| Sisemälu | - |
| Seeria | 850D 18-55mm III |
| Kõrgus | 102.6 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.1 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 25600 |
| Sensori suurus | 22.3 x 14.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 7 positsiooni + 1 manuaalne |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | 18-55mm III |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofookus faasi tuvastusega |
| Videootsija | On (optiline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/4000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Speedlite (sisseehitatud) |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | MPEG-4 |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | USB 2.0 |
| Показать больше | |







































