Blackview BV9900E
Blackview BV9900E
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-13 13:20
! Сообщить об ошибке| Марка | BLACKVIEW |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2280 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 128 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Toetatud keeled | Leedu |
| Kaubamärk | Blackview |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Aku maht | 4380 |
| Mudel | BV9900E |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 10 |
| Ekraani suurus | 5.84 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 273 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | B2(1900)/B3(1800)/B5(850)/B8(900) |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Seeria | BV9900E |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MT6779V/CE |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | IMG 9xm-hp8 970MHZ |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |











































