Blackview BV4800
Blackview BV4800
Blackview BV4800 3/ 64GB Orange0% liising 18.62Eur kuni 6 kuud |
|
111.70 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:00
! Сообщить об ошибке| Марка | BLACKVIEW |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1024 |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Täiendav info | 174.7*81.5*13.5mm |
| Kaubamärk | Blackview |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Aku maht | 5180 |
| Mudel | BV4800 |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.56 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 285 |
| Andurid | Kiirendusmõõtur |
| Sidestandard | Wi-Fi: IEEE802.11 a/b/g/n/ac 2G Band: GSM: 850/900/1800/1900 (B2/B3/B5/B8) 3G Band: B1/B8 4G Band: FDD:B1/B3/B7/B8/B20 TDD:B40 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio A22 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 3 GB |
| Välk | LED |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |



































