AXIS Q3536-LVE
AXIS Q3536-LVE
AXIS 4MP kuppelkaamera Q3536-LVE 29mm NetzwerkkaameraTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1229.96 €
|
B магазин bigbox.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 10:04
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 2 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Alumiinium |
| Kaubamärk | AXIS |
| Pinge | 28 |
| Töötemperatuur | -50 |
| Värv | Valge |
| Mudel | Q3536-LVE 9 mm |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 8.6 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2688 x 1512 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 2 x 3.5 mm |
| Показать больше | |






















