Axis P1467-LE
Axis P1467-LE
Kamera IP Axis AXIS P1467-LE - Netzwerk-Uberwachungskamera - Bullet - Aussenbere.. |
|
1118.95 €
|
B магазин multo.eu |
Kamera IP Axis AXIS P1467-LE - Netzwerk-Uberwachungskamera - Bullet - Aussenbere.. |
|
1130.60 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 10:21
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 2 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.7" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2592x1944@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66, IP67 |
| Materjal | Alumiinium |
| Kaubamärk | AXIS |
| Pinge | 28 |
| Töötemperatuur | -40 |
| Värv | Valge |
| Mudel | P1467-LE |
| Paigaldus | Seinale |
| Optiline suum | x 3 |
| WDR tehnoloogia | + |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2592 x 1944 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 3.5 mm |
| Показать больше | |
































