Asus Zenfone 10 128GB
Asus Zenfone 10 128GB
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | Asus |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | Super AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 8K@24fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Kaubamärk | Asus |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 4300 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Zenfone 10 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 2 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 5.92 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 172 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | 5G Non-Standalone (NSA): n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n41, n77, n78. 5G Standalone (SA): n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n41 , n77, n78. FDD-LTE (Bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28). TD-LTE (Bands 34, 38, 39, 40, 41, 42). WCDMA (Bands 1, 2, 4, 5, 6, 8, 19). EDGE/GPRS/GSM (2, 3, 5, 8) |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 445 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 740 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |





































