Apple MacBook Air 13
Apple MacBook Air 13
MacBook Air 2020 Retina 13" - M1 / 8GB / 512GB SSD (Uuendatud, seisukord nagu uus)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 969.0 € больше |
Refurbished
|
659.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 15:55
! Сообщить об ошибке| Марка | APPLE |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1664 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Apple |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | MLXW3RU/A |
| Pikkus | 215 |
| Seeria | Apple MacBook Air |
| Laius | 304.1 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.24 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 11.3 |
| Ekraani diagonaal | 13.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Mac OS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M2 |
| Protsessori mudel | Apple M2 |
| Protsessori sagedus | 2.4 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Mac OS |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 24 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Dolby Atmos |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise / Vene |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku tööiga kuni | 18 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Bluetooth 5.0 |
| Показать больше | |























































