ZTE Nubia Music Pop Art 128GB
ZTE Nubia Music Pop Art 128GB
ZTE Nubia Music 2 4/ 128GB Pop Art0% liising 18.79Eur kuni 6 kuud |
|
112.72 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 15:15
! Teata veast| Bränd | ZTE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720x1612 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080@30fps |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | ZTE |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Mitmevärviline |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Aku maht | 5000 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Nubia Music |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.6 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 199 |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 267 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Unisoc SC9863A |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | IMG8322 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |















