ZTE MC801A
ZTE MC801A
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ZTE |
| Kategooria | Ruuterid |
| Toote tüüp | Ruuterid |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| Võrgustandardid | IEEE802.11a/b/g/n/ac |
| Ruuteri tüüp | WiFi / LAN |
| Ethernet LAN (RJ-45) pesade arv | 2 |
| Tulemüür (Firewall) | - |
| Antennide arv | 2 |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Töötemperatuur: -22° kuni 55°C |
| Kaubamärk | ZTE |
| Sügavus | 124 |
| Värv | Valge |
| Mudel | MC801A |
| Vööseis | Dual Band (2.4, 5 GHz) |
| MU-MIMO toetamine | + |
| Laius | 70 |
| Kõrgus | 182 |
| Protsessori sagedus | 5 |
| Andmeedastuse kiirus, Mb/s | 3800 |
| Liidesed | 2 x RJ-45 |
| Vaata lisaks | |







































