Xiaomi Redmi Note 13 512GB
Xiaomi Redmi Note 13 512GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | XIAOMI |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 3 |
| Mälumaht | 512 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Roheline |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Redmi Note 13 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 108 + 8 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.67 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 188.5 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | GSM: 2/3/5/8 LTE TDD: 38/40/41 WCDMA: 1/5/8 LTE FDD: 1/3/5/7/8/20/28 |
| Videofailide formaadid | WMV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 395 |
| Taastatud | - |
| Värvi nimi | Münt |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 610 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |


































