Western Digital Green WDS480G2G0A 480GB
Western Digital Green WDS480G2G0A 480GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | WESTERN DIGITAL |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | S.M.A.R.T |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Western Digital |
| Ketta maht | 480 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Lugemiskiirus | 540 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Mudel | WDS480G2G0A |
| Kollektsioon | Green |
| Vaata lisaks | |



















