Valvekaamera Dahua IPC-HDW2449TM-S-IL-0280B, must
Valvekaamera Dahua IPC-HDW2449TM-S-IL-0280B, must
IP-kaamera ipc-hdw2449tm-s-il-0280bHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 136.28 € |
|
109.02 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Kuppelkaamera Dahua IPC-HDW2449TM-S-IL 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 138.9 € |
|
125.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera Dahua IPC-HDW2449TM-S-IL 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 138.9 € |
|
125.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Dahua HDW2449TM-S-IL-0280B-B0% liising 21.69Eur kuni 6 kuud |
|
130.14 €
|
Poodi rde.ee |
NET CAMERA 4MP IR EYEBALL/HDW2449TM-S-IL-0280B-B DAHUA HDW2449TM-S-IL-0280B | 69.. |
|
183.68 €
|
Poodi elektrika.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 16:40
! Teata veast| Bränd | DAHUA |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 128 MB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.9" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2688x1520@25/30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Dahua |
| Töötemperatuur | -40 |
| Värv | Must |
| Mudel | IPC-HDW2449TM-S-IL 2.8mm |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 56 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Loomulik |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Vaata lisaks | |









































