Turvakaamera Hikvision DS-2CD2547G2-LS, 2.8 mm, must
Turvakaamera Hikvision DS-2CD2547G2-LS, 2.8 mm, must
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Alumiinium |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Must |
| Mudel | DS-2CD2547G2-LS |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2688 x 1512 |
| Anduri tüüp | 1/1.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |


















