TP-LINK VIGI C540
TP-LINK VIGI C540
TP-LINK VIGI 4MP Outdoor Full-Color Pan Tilt Network Camera VIGI C540 Dome 4 MP .. |
|
85.18 €
|
Poodi alfashop.ee |
Kuppelkaamera TP-Link Vigi C540 4mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 101.9 € Vaata lisaks |
|
91.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera TP-Link Vigi C540 4mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 101.9 € Vaata lisaks |
|
91.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Tp-Link VIGI C540 4mmkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 15.37Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
92.22 €
|
Poodi rde.ee |
4MP välistingimustes värviline pan tilt võrgu kaamera, TP-Link, VIGI C540(4mm), .. |
|
94.90 €
|
Poodi inserv.ee |
TP-LINK VIGI 4MP Outdoor Full-Color Pan Tilt Network Camera VIGI C540 Dome, 4 mm..Vaata lisaks |
|
100.08 €
|
Poodi elektrika.ee |
Kaamera VIGI C540-4G(4mm) 4MP 4G LTE täisvärviline Pan/Tilt kaameraTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
114.19 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:31
! Teata veast| Bränd | TP-LINK |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Anduri suurus | 1/3" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2560x1440@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | TP-Link |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | VIGI C540-4G |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 4 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | 1/3" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |

















































