TCL 55C743
TCL 55C743
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | TCL |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | TCL |
| Sügavus | 7.6 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 30 |
| Toote kaal koos pakendiga | 19100 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 13.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55C743 |
| Seeria | C743 |
| Laius | 122.5 |
| Kaal | 14.2 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 220 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.86 |
| Pakendi laius | 0.15 |
| Pakendi pikkus | 139.5 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 83 |
| Kõrgus | 71.1 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 31.6 |
| Kõrgus alusega | 77.1 |
| Sisemälu, GB | 22.4 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Quad Core |
| Vaata lisaks | |














