Täispuhutav madrats Bestway Airbed, 191x137x22 cm, sinine
Täispuhutav madrats Bestway Airbed, 191x137x22 cm, sinine
Täispuhutav madrats Bestway Airbed, sinine v., 191 cm x 137 cm x 22 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
36.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Täispuhutav madrats Bestway Airbed, sinine v., 191 cm x 137 cm x 22 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
36.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Kätkekumm madrats täiskäsi AC pump - BestwayHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 57.04 € |
|
39.34 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-11 08:49
! Teata veast| Bränd | BESTWAY |
| Kategooria | Õhkmadratsid |
| Toote tüüp | Täispuhutavad madratsid |
| Hoiatus! | Ärge jätke lapsi ilma täiskasvanu järelvalveta. Kasutada ainult vees ja sügavusel, kus laps võib seista. Vältige kokkupuudet teravate esemete ja tulega. Ei kaitse uppumise eest, see ei ole päästevahend. Hoida pakend alles kogu toote kasutamise ajal. |
| Täiendav info | Maksimaalne koormus: 150 kg |
| Materjal | Veluur |
| Pumba tüüp | Elektriline (12V/220V) |
| Täispuhutava kauba komplekt | Madrats |
| Madratsi tüüp | Kahe inimese |
| Kaubamärk | Bestway |
| Toote kaal koos pakendiga | 3980 |
| Värv | Sinine |
| Mudel | - |
| Pikkus | 191 |
| Kollektsioon | Airbed |
| Laius | 137 |
| Pakendi kõrgus | 0.31 |
| Pakendi laius | 0.12 |
| Pakendi pikkus | 0.4 |
| Üldised mõõdud | 137 x 22 cm |
| Kõrgus | 22 |
| Vaata lisaks | |



























