Täispuhutav madrats Bestway Airbed, 191x137x22 cm, sinine
Täispuhutav madrats Bestway Airbed, 191x137x22 cm, sinine
Täispuhutav madrats Bestway Airbed, sinine v., 191 cm x 137 cm x 22 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
36.53 €*
|
B магазин 1a.ee |
Täispuhutav madrats Bestway Airbed, sinine v., 191 cm x 137 cm x 22 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
36.53 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
BESTWAY Horizon Double Flocked Inflatable Mattress + Sidewinder Electric Pump + ..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 56.0 € |
|
37.16 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 10:19
! Сообщить об ошибке| Марка | BESTWAY |
| Категория | Надувные матрасы |
| Toote tüüp | Täispuhutavad madratsid |
| Hoiatus! | Ärge jätke lapsi ilma täiskasvanu järelvalveta. Kasutada ainult vees ja sügavusel, kus laps võib seista. Vältige kokkupuudet teravate esemete ja tulega. Ei kaitse uppumise eest, see ei ole päästevahend. Hoida pakend alles kogu toote kasutamise ajal. |
| Täiendav info | Maksimaalne koormus: 150 kg |
| Materjal | Veluur |
| Pumba tüüp | Elektriline (12V/220V) |
| Täispuhutava kauba komplekt | Madrats |
| Madratsi tüüp | Kahe inimese |
| Kaubamärk | Bestway |
| Toote kaal koos pakendiga | 3980 |
| Värv | Sinine |
| Mudel | - |
| Pikkus | 191 |
| Kollektsioon | Airbed |
| Laius | 137 |
| Pakendi kõrgus | 0.31 |
| Pakendi laius | 0.12 |
| Pakendi pikkus | 0.4 |
| Üldised mõõdud | 137 x 22 cm |
| Kõrgus | 22 |
| Показать больше | |



























