Samsung QE77S85DA
Samsung QE77S85DA
Samsung QE77S85DATXXHkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 244.47Eur kuni 6 kuud |
|
1466.79 €
|
Poodi rde.ee |
Telewizor Samsung QE77S85DAE OLED 77'' 4K Ultra HD Tizen | QE77S85DAEXXH | 88060.. |
|
2308.81 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 20:56
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 180 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 3.4 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Digital Plus |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 28.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE77S85DAE |
| Seeria | - |
| Laius | 172.1 |
| Kaal | 28.8 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 180 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 124 |
| Kõrgus | 99.1 |
| Ekraani diagonaal | 77 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 33 |
| Kõrgus alusega | 106 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | AI Processor NQ4 Gen2 |
| Vaata lisaks | |


























