Samsung QE75QN95D
Samsung QE75QN95D
Samsung Electronics Polska Samsung QN95D QE75QN95DATXXH TV 190.5 cm (75") 4K Ult.. |
|
1655.00 €
|
Poodi viron.ee |
Samsung QN95D QE75QN95DATXXH TV 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black .. |
|
1776.47 €
|
Poodi percte.eu |
TV Set|SAMSUNG|75"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE.. |
|
1861.33 €
|
Poodi alfashop.ee |
Samsung QN95D QE75QN95DATXXH TV 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black .. |
|
1873.45 €
|
Poodi heahind.ee |
Samsung Electronics Polska Samsung QN95D QE75QN95DATXXH teler 190,5 cm (75") 4K .. |
|
1906.90 €
|
Poodi smartech.ee |
Samsung QN95D QE75QN95DATXXH TV 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black .. |
|
1906.99 €
|
Poodi enter24.eu |
Samsung QN95D QE75QN95DATXXH TV 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black .. |
|
1966.40 €
|
Poodi galador.ee |
Samsung teler QE75QN95DATXXH, 75", 3840 x 2160, 4K Ultra HD, Neo QLED, nutikas t.. |
|
2019.90 €
|
Poodi inserv.ee |
Samsung QN95D QE75QN95DATXXH TV 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black .. |
|
2057.19 €
|
Poodi freyo.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 12:12
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 2 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby AC-4 |
| Heli võimsus | 70 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 39 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE75QN95DAT |
| Seeria | QN95D |
| Laius | 167 |
| Kaal | 50 |
| Päritoluriik | - |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 96 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 30 |
| Kõrgus alusega | 102 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 - HEVC |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | AI Processor NQ4 Gen2 |
| Vaata lisaks | |






































