Samsung HG55CU700EUXEN
Samsung HG55CU700EUXEN
Samsung HCU7000, 139.7 cm (55"), 4K Ultra HD, 3840 x 2160 Pixel, LED, 16:9, Flat |
|
886.10 €
|
Poodi galador.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-27 03:05
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 2 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 5.99 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 18200 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 13.9 |
| Ekraani kuju | Lame |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | HG55CU700EUXEN |
| Seeria | HCU7000 |
| Laius | 123.05 |
| Kaal | 14.2 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Anynet + (HDMI-CEC) |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.84 |
| Pakendi laius | 0.16 |
| Pakendi pikkus | 1.39 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 70.72 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 78.33 |
| Kõrgus alusega | 25.02 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10+, HLG, HDR |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| S/PDIF-liides | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Protsessori mudel | Quantum Processor 4K Lite |
| Vaata lisaks | |

























