Samsung HG55AU800EEXEN
Samsung HG55AU800EEXEN
Televiisor Samsung HAU8000 HG55AU800EE, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 649 € |
|
609.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor Samsung HAU8000 HG55AU800EE, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 649 € |
|
609.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Telewizor Samsung HG55AU800EEXEN LED 55'' 4K Ultra HD Tizen | HG55AU800EEXEN | 8.. |
|
868.67 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 12:00
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 80 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 2.5 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Q-Symphony |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 15.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | HG55AU800EE |
| Seeria | HAU8000 |
| Laius | 123.1 |
| Kaal | 15.8 |
| Päritoluriik | - |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 132 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 70.8 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 22.6 |
| Kõrgus alusega | 74.8 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Vaata lisaks | |


































